
Vi er en familie på 4 som ønsker å bli kjent med en barnevennlig hund som vi kan passe jevnlig / ved behov. Barna, to gutter, er 9 og 6 år gamle og er veldig glad i dyr generelt, hunder spesielt. Far er vokst opp med hund. Vi bor på et tun på Nesttun, har grøntområder i nærheten og liker ellers å gå på tur i skog og mark i helgene. Vi er en omsorgsfull gjeng, så vi håper å finne en hund vi kan øse litt kjærlighet og omsorg på også!

Vi er en familie på 4, meg, min mann, en jente på 7 år og en jente på 2 år. Vi ønsker å passe en barneglad hund innimellom. Vi hadde en hannhund Rhodesian ridgeback i nesten 10 år. Vi savner en hund innimellom, men har ikke tid til å ha vår egen. Barna er veldig glad i dyr, særlig hun minste.

Jeg har hatt lyst på hund i flere år og lest bøker og diverse, men har aldri hatt tid nok til å ha en hund. I tillegg så er halve familien allergisk så egen hund er ikke aktuelt. Nå har min stedatter (10 år) blitt veldig interessert i hund så jeg vil benytte anledningen til dele en felles interesse med henne. Jeg har tidligere passet hunder for venner. Hvis dette er noe som er av interesse så bare ta kontakt.

22 år gammel jente fra Trondheim som er oppvokst med dyr . Jobber ca 70% så har noen dager her og der der jeg gjerne kunne tenkt meg å gå tur med hund. Savner veldig å ha dyr, men har ikke mulighet til det selv akkurat nå. Vant til hunder i alle størrelser.

Jeg vil jo egentlig ha hund men så har jeg ikke tid så hvorfor ikke passe din litt ? :) Er veldig snill !

Vi er en familie med 2 barn på 7 og 10 år. Ønsker å prøve oss som hundepassere før vi eventuelt går til anskaffelse av egen hund. Bor sentralt i Oslo.

Hei jeg er en mann på 30 år. Jobber fast på Oslo-Kiel ferja der jeg er ute 2/2 uker av ganger. Som det selv sier seg er jeg veldig glad i hunder. Har aldri før jobbet som hundepasser men har alltid hatt hund i familien da jeg vokste opp så er godt vant til disse flotte dyrene :) bor i Langhus sammen med min samboer og vi kunne veldig gjerne tenk oss å ha en liten en å passe på i våre friuker. Glade i å gå turer og bor rett ved flotte turområder som vi ofte går i.

Hei hei :) Jeg er en 24 år gammel kvinne med samboer og en liten Chihuahua gutt. Vi ønsker å hjelpe andre med å passe dyrene deres :) Vår hund er kastrert, veldig koselig hund som elsker å få nye venner. Store og små :) Vi er tur mennesker men liker godt å kose oss med en film på TV. Jeg jobber som nattevakt i kommunen og samboeren er tømmermann. Så vi er alltid hjemme. Send oss gjerne en melding med spørsmål :)

Jeg er en rolig, aktiv, og hundeelskende barnevernspedagog som håper på å kunne bidra med avlastning/ pass for en eller to firbente der ute

Den som ønsker å være dyrepasser er min sønn Thomas, 15 år. Frilufts-og speidergutt som har drømt om hund hele livet. Det har ikke latt seg gjøre å ha hund så langt, og da er drømmen å kunne gå tur med en eller flere hunder mange ganger i uka.

Hei! Jeg er en jente på 28 år. Jeg bor alene i egen leilighet på Tøyen, rett på nedsiden av botanisk hage. Jeg er godt vandt med hund fra barndommen, og har lekt med tanken om å skaffe meg egen hund en god stund nå. Jeg kunne tenke meg å ha en hund på deltid for å se om det er riktig for meg, og også for min fremtidige hund, å kjøpe meg hund akkurat nå. Jeg jobber som skuespiller og musiker, så hunden må tåle at jeg synger litt i leiligheten, og også å være hjemme alene en arbeidsdag. Ellers er jeg åpen for de fleste små og mellomstore hunder. Dersom noen har behov for litt hjelp, og tenker at jeg og deres hund kan komme godt overens, håper jeg dere tar kontakt! Stina

Vi er en aktiv familie med to jenter på 9 og 11 år som er vokst opp med hund. Bor i hus og har en «stor» hage .

Jeg ønsker meg en hundeløpekompis i Sofiemyrområdet i Oppegård Kommune. Jeg løper ca 3 ganger i uken i skog og mark. Trenger hunden din ekstra trim, er det bare å ta kontakt. Jeg er 41 år gammel og har god erfaring med dyr.

Hei. Jeg heter Emilie og er en jente på 20 år. Jeg bor på Høvik i Bærum og er glad i å være ute. Har nettopp mistet hunden min etter 12 år, og er veldig interessert i å kunne tilbringe litt tid sammen med hunder.

Hei! Jeg heter Helene, og er 19 år. Jeg har alltid vært glad i dyr og har hatt både katt og hund vekselsvis hele livet. Jeg har også drevet med hest i noen år. Jeg går vgs i Tvedestrand. Derfor er jeg ikke tilgjengelig i skoletid. Skoledagen slutter senest 15.20, og etter det er jeg tilgjengelig hver dag man-fre. Jeg er også tilgjengelig i helgene.

Jeg jobber i turnus 14-14 i travel Retail bransjen så har mye fri og tid til hund. Trener en del og liker og være ute i skog,mark og natur. Jeg bor alene og ingen barn så pass av hund er perfekt for meg,da jeg ikke kan ha hund eller katt fast pgr reise i min jobb.

Hei, mitt navn er Nikita. Jeg går til vanlig på linjen barn og ungdomsarbeider med studiespesialisering. Jeg er en aktiv person, med aktiv mener jeg at jeg jobber i flere rettighetsorganisasjoner og veldedighetsorganisasjonen. Juleferien, påskeferien, vinterferien, sommerferien og høstferien er travle tider. Tider hvor man får besøk, reiser bort og gjerne får mye familiebesøk. Under denne tiden er det viktig at dyret blir godt ivaretatt For du som eier kan bli opptatt, og vil kanskje reise bort. Det kan være vanskelig å finne en som kan passe dyret i mellomtiden, og derfor er det viktig at du også kan være trygg på personen. Jeg anser meg selv om en du kan stole på. Jeg er kjempe glad i dyr, og tar kun på meg ansvar jeg vet jeg kan ha. Det er også mulig å stille meg spørsmål, og selvfølgelig søke meg opp på nett. Men jeg vil anbefale å ta kontakt med meg om det er noen spørsmål. Jeg har også selv hatt flere dyr, blant annet kaniner. Min forrige kanin var 14 når hun måtte avlives. Det er bilder av henne i den Store kaninboka sin gruppe på Facebook hvis det er ønskelig. Jeg bor i Oslo, og derfor passer jeg kun ditt familiemedlem som kan reise ned hit eller bor her allerede. Jeg tar 50 kr per uke, grunnen til dette er ikke fordi jeg ikke er kompetent, men fordi jeg vet hvor dyrt det å passe dyr kan være. Uansett så er jeg veldig glad i dyr, så det gir meg bare mer glede å passe de. Som tidligere sagt, passer jeg kun dyr i ferier, spesielt fordi det er da jeg kan sette mitt fulle fokus på ivaretakelsen. Jeg bor alene i en leilighet, så derfor er heller ikke det et problem. Bur, og mat må medbringes eller kjøpes inn på forhånd. Jeg betaler ikke for mat eller andre ting dyret vil trenge under oppholdet hos meg, men hvis dyret blir syk eller lignende er det en selvfølge at jeg tar med dyret til nærmeste dyreklinikk og betaler til du som eier er tilbake. Gjerne ta kontakt!