
Hei! Vi er to jenter som elsker å gå på tur i skog og mark - gjerne med en overnatting eller to. Vi skulle gjerne hatt med oss en firbent turkompis på disse turene. Vi er godt vant med hund, men foretrekker en med et rolig gemytt som vil følge oss gjennom skogen uten å la seg distrahere for mye av folk og andre hunder. Vi er som regel på langtur hver helg og vil gjerne ha kontakt med deg som kunne tenke deg å la oss låne en turvenn.

Hei! Jeg er en jente på 29 år og har hatt hunder før , nå bor jeg i blokk og vil heller passe hund. Jeg er godt vandt med dyr og passer venner og familiens hunder. Bor nært hundepark og flotte Turområder .

Er du på utkikk etter ei energisk jente som virkelig vil dedikere tiden sin til din(e) hund(er)? Da burde du velge meg! Hunder har alltid vært en av mine lidenskaper, og hjemme har jeg tre hunder jeg har Trent aktivt med. Nå har jeg flyttet langt hjemmefra for å begynne på veterinærstudiet. Her har jeg ikke hund, og har derfor massevis av kjærlighet til overs som jeg ønsker å dele. Jeg brenner for agility, men har også gått både lydighet (og tatt bronsemerket), rallylydighet og litt spor. Jeg har med andre ord prøvd ut litt av hvert, og om du velger meg til å ta vare på din hund, så tar jeg gjerne med hunden din på både det ene og det andre. Sammen med meg vil hunden få oppleve et liv litt utenom det den kanskje er vant til, å jeg garanterer en hel del glede.

Svært glad i dyr og du kan være trygg på at hunden din er i gode hender. Tålmodig, kjærlig og omsorgsfull

Hei, jeg er en 22 år gammel student som er veldig glad i dyr. Familien min har hatt hund som jeg har passet flere ganger, så jeg føler meg veldig trygg med det ansvaret.

Liker å passe hunder, er pensjonist, så er mye hjeme , Bor i enebolig med stor hage. Hadde en Rottwailer i mange år, den ble 12 år, men døde desverre i fjord

Hei! Jeg heter Sunniva og er 19 år. Jeg har ikke dyr selv men min søster har en hund som jeg har tatt ekstremt mye vare på mens hun har vært borte eller er opptatt med jobb. Jeg har erfaring med trening av hunder også, så hvis hunden din har en trenings rutine kan jeg bidra med det også. Jeg har hatt noen smådyr selv, så jeg kan også passe alle smågnagere om det trengs. Ta kontakt om du har noen spørsmål :)

Hiya. I’m new to this site and oslo. Been living in London all my life and just moved to Oslo a few months ago. I was a member to the group borrow my dog. And I’m hoping to meet a lovely dog friend here to spend my free time with.

Hei jeg ønsker å passe katter i Drammen og Lier. Jeg er en snill jente på 26 år bor i Lier. Håper jeg kan passe på katter jeg er veldig flink med katter. Og er veldig glad i katter.

22 år gammel jente fra Oslo. Eier to hunder hjemme i Oslo, en irsk Setter og en labrador, men studerer lærer i Bergen, og jeg leter etter en hund som jeg kan passe når det trengs ???? skal ikke ha betalt! Bor ved Grieghallen, men elsker å gå tur på de forskjellige fjelltoppene i Bergen, og tur generelt!

Vi er en familie på fire, Tobias, Anna, Liva (8) og Selma (6) som bor i Sentrum Bekkestua. Vi er en familie som er glad i og som på et tidspunkt ønsker å skaffe seg hund. Siden barna fortsatt er litt «små» ønsker vi veldig gjerne å passe/være et avlastningshjem for en hund i nærområdet.

Hei. Vi er en liten familie på 4 stk (barn på 11 og 15) som har lyst til å hjelpe til med hundepass. Har et hus på Berg med masse plass og en fin hage.
Hei! Vi er en familie som har veldig lyst på hund. Vi er ISabella på 7, Lucas på 11 og pappa på 47. Vi har dessverre for lite hjem til å ha en hund fast. Vi håper vi kan treffe noen som har en snill og sosial hund som er glad i barn, og som er grei når den møter andre hunder. Vi vil gjerne gå tur med den en gang i blant og kanskje kan den være hos oss noen helger. Vi er vant til hunder fra familie og slekt. Vi bor i Østensjø bydel i Oslo.

Jeg er en voksen og ansvarsbevisst dame som bor i Sørkedalen i Oslo. Jeg er veldig glad i hester, og har selv hatt 2 hester. Elsker å kose og strigle og ri på tur. Kan være behjelpelig over kortere eller lengre tid, med f.eks. innslipp og ridning.

eElsker dyr og har vokst opp med dyr. HAr bodd på en gård, så har erfaring med dyrepass. Vokst opp med, sau, høne, kanin, katt og hund.

Oppvokst med hund og er veldig glad i hunder. Har erfaring med pass av hund, men dessverre ikke tid til å ha våe egen. Ønsker derfor gjerne å passe på noen andres innimellom. Bor i Oslo sentrum.