Lang erfaring med dyr, er oppvokst med hundeoppdrett, katter og marsvin. Har de senere årene hatt (og har fortsatt) marsvin, samt kanin tidligere. Akkurat nå har jeg dessverre ingen dyr lenger, da vi ikke har anskaffet nytt dyr etter at marsvinet vårt døde. Bor i leilighet, men dyrehold (hund og smådyr) er tillatt. Jeg jobber i Oslo og er borte hele dagen fra ca. 06.00 - 17:30. Derfor passer det dårlig å passe i ukedager, med mindre dyrene er vant til å være alene.
Jeg er veldig glad i dyr og ønsker derfor å passe dyr. Har selv en katt på 17 år. Har tidligere hatt to hunder og to undulater. Jeg har derfor mye erfaring både om hunder, katter og fugler. Kan også passe andre dyr. Hos meg vil dyret få bra stell og mye oppmerksomhet og kos. Er det ønskelig at jeg tar det ut på tur, er det bare hyggelig. Jeg er voksen og ansvarsfull og du overlater dyret ditt i trygge hender hos meg.
Jeg er en 25 år gammel mann fra Lom. Jeg har hele livet hatt dyr hjemme, men etter at jeg flyttet til Oslo, har jeg ikke hatt muligheten til å ha dyr i leiligheten jeg bor i. Jeg har erfaring med hunder, katter, kaniner og andre dyr, blant annet gårdsdyr som sauer og kyr.
Hei! Jeg heter Anna og er 27 år. Jeg er dyrepleier og jobber på Dyresykehus i Moss hvor jeg bor med min samboer, Daniel og min 4 år gamle whippet, Lumos. Jeg bor i leilighet og ønsker derfor ikke en storbjeffer, men ellers skal det meste gå bra. Enten om du skal på ferie eller bare trenger et lite avbrekk er jeg der, og pris er ikke noe å stresse med, det kan diskuteres. Bare send mail eller ta kontakt på mobil hvis du lurer på noe mer, så snakkes vi!
Jeg er en aktiv og blid jente på 19år. For tiden jobber jeg som deltidsansatt, og bruker ellers mye av tiden min på å gå turer i fjellene. Fra før har jeg mye erfaring med hund, da dette er noe jeg har vokst opp sammen med. Da jeg bruker mye av min tid ute, hadde det ikke vært galt å ha med en firbent venn sammen med meg. ☺️
Hei, Jeg og min mann er 25 år og utdannet sykepleier og siviløkonom. Vi bor i en liten leilighet i Oslo, men er begge veldig glad i å bruke marka, og synes derfor det hadde vært hyggelig med en turkamerat innimellom. Vi er begge godt vandt med hunder, og ønsker å gjøre det vi kan for at din hund skal ha det fint hos oss :) Ta gjerne kontakt om det er noe du lurer på!
Har hatt hund siden jeg var 10 år gammel men måtte for noen få år sida ta farvel med min fantastiske kongepuddel som ble 16 år. Jeg har ikke følt jeg har hatt tid til ny hund etter det, men synes det er hyggelig med besøk av firbente vesener. Jeg har også hatt degus (gnager) og katt, og jobbet på gård med forskjellige dyr. Tilgjengelighet for pass varierer i løpet av året. Jeg kan muligens be om en liten kompensasjon, men motivasjonen min er ikke å tjene penger. Jeg synes som sagt det er hyggelig med besøk. I tillegg vet jeg hvor viktig det er for eiere å vite at deres kjæledyr er i trygge hender. Jeg har fått mye god hjelp med min egen hund og ønsker å bidra med det samme til andre.
Jeg er en ung og energisk jente på 16 år med en forkjærlighet for dyr. Jeg har selv hatt en rotweiler, to rotter, og er godt vandt med katter. Om du velger meg til å passe ditt dyr kan du stole på at ditt dyr får den oppmerksomheten og omsorgen det trenger. Jeg er 100% fleksibel når det gjelder arbeidstid fra 17. juni, og inntil da har jeg mulighet til å jobbe fra kl 16 på ettermiddager, og alle helgedager. Håper å høre fra deg! :)
Samboere som bor på Slettheia med en snill og leken Malinois på 3 år som kommer godt overens med både katter og andre hunder. Vi er veldig glade i dyr og kunne godt passe på din kjæledyr når det trengs. Vi vil helst passe på de i vårt eget hjem. Bor i et veldig fint turområde med masse skog hvor hundene trives meget. God plass i leiligheten vår til inne dyr også.
Jeg er ei jente på 17 år. Jeg er omsorgsfull og utrolig glad i dyr. Jeg har dessverre ingen dyr selv, men tar gjerne å passer andre sitt dyr ved behov.
Har selv har og hatt tidligere forskjellig type dyr, og har god erfaring med å passe for andre. Setter alltids dyrene behov først.
Jeg er en dame på 26 år som lenge har hatt lyst om å dra til Island for å jobbe sesong på gård, fortrinnsvis med hest, kuer eller sau. Jeg ønsker derfor veldig å komme i kontakt med noen her:)
Heisann, Jeg er en snart ferdigutdannet student, og har dermed fleksible arbeidsuker frem mot august. Jeg bor i en leilighet i Oslo med venninnen min. Vi er begge 25 og glad i dyr. Hun har hatt hund hele livet, og jeg katt. Jeg ønsker å være dyrepasser fordi jeg savner å ha dyr selv, og synes det virker hyggelig å ha noen litt på "lån":) Jeg kan mye om katt, og venninnen min mye om hund. Har passet fugl før (kakadue) og syntes det var en veldig morsomt opplevelse, men jeg er nok ingen fugleekspert. Passer også gjerne kaniner, da jeg vurderer å få kaniner selv, men er ikke så veldig erfaren. Ta gjerne kontakt :) Jeg stiller selvsagt med ytterlig info og referanser om du ønsker det.
Jeg er en jente på 21 år, bor på Briskeby og går sykepleie på HIOA. Jeg bor sammen med en venninne i en stor leilighet i 3.etasje og vi har begge hatt hunder tidligere, som nå desverre måtte bli igjen hos familiene våre i Stavanger. Dette har ført til at vi begge to savner en firbeint venn å gå tur og kose med. Vi er begge aktive i hverdagen og ønsker veldig gjerne å passe på en hund, om det er avlastning eller for en lengre periode.
Rolig,voksen og ansvarsfull kvinne stiller gjerne opp hvis noen trenger dyre pass. Jeg er godt vant til hunder, katter og smådyr og er tilgjengelig i både korte og lengre perioder. Ta kontakt for mer info, og send gjerne forespørsel om pass via mail eller tlf. 99891120
Jeg er en jente på 29 år som elsker hunder og har hatt hund i mange år selv. Jeg ønsker gjerne å stille opp som hundepasser/turkompis til hunden om noen skulle trenge en! Er glad i å gå turer og er mye hjemme, samt at jeg har faste rutiner i forhold til jobb osv.



