
Hei, Jeg er 24 år gammel, er fra Tønsberg og bor her med min mann Marco. Jeg jobber som salgssjef i Quality Hotell og han som Business controller i Verisure. Vi har to katter ( Stine og Stein) som er inne/ute katter. Vi bor i et stort hus i Åsgårdstrand rett ved havet og med skogen 10 m unna. Vi har stor hage og terrasse. Vi elsker å passe dyr og har gjort dette noen år nå. Jeg har hatt flere type hunder og er oppvokst med hund, katt, kanin og hest. Vi har passet alt fra store hunder til små marsvin. Vi synes det er hyggelig med litt liv i huset og derfor artig å passe forskjellige dyr. Bare å ta kontakt for mer info.

Vi er en familie på 4 som kunne tenke oss å passe på en koselig hund fra tid til annen. Enten sporadisk eller et fast opplegg. Vi har to barn på 13 og 16 som elsker hunder og 13åringen har i tillegg vært på hundeleir flere ganger og lært mye om hunder. Far er også vokst opp med hund i flere runder.

Jeg er 43 år og bor rett ved marka på Stovner. Jeg elsker hunder, og er oppvokst med både pudler og jakthunder (Hamilton støvere).

Alle som kjenner meg vet at jeg er en dyreelsker, og det er ikke så vanskelig å se for de som ikke kjenner meg heller. Jeg eier selv en katt, men dette i barndomshjemmet i Stavanger. Har passet et par hunder gjennom årene. Passet nylig en cocker spaniel her i Kristiansand. Jeg liker å gå tur, leke og kose med dyr. Jeg er pålitelig, sporty og presis med tiden. Jeg har bil, hvis det skulle trenges transport. Veldig fleksibel!

Hei! Jeg er en ung dame på 26 år som jobber fulltid i barnehage. Jeg har bodd i Kristiansand i 4 år nå, og merker veldig trangen etter å være i kontakt med dyr igjen. Jeg er oppvokst med katt, og har ridd en del år. Utdannet innen landbruk og elsker å være ute. For tiden leier jeg bolig, noe som gjør at jeg ikke kan ha dyr selv, men jeg ser for meg å kjøpe hund når jeg får egen bolig. Trangen etter å gå en tur med en firbent er stor slik at jeg får kjenne på hvordan det er å ha hund. Hesteryggen frister veldig å komme seg opp på igjen, så er da på utkikk etter en hest jeg kan ri noen par ganger i uka. Jeg har bil, så kan komme meg hit og dit. Bare å ta kontakt!

Hei kjære hundeeier! har du en travel hverdag, med liten tid til å lufte hunden din? da kan jeg kanskje hjelpe! jeg er en jente på 26 år som kunne tenkt meg å ha en liten og koselig jobb med litt ekstrainntekt ved siden av studiet. Jeg er oppvokst med katter, kaniner, fugler og fisker, og har passet hunden til søsteren min en del (hun har en cavalier king charles spaniel). Virker dette interessant, ta kontakt her :)

Hei! Jeg er 28 år gammel dame med for mye fritid. Ønsker derfor å stille opp for andre som trenger blant annet dyrepass, da jeg selv vet hvor kinkig det kan være å få tak i pass til dyrene sine. Jeg har lang erfaring med både hest, hund, katt og kanin, men kan også passe andre dyr. Har eid/eier alle overnevnte. Jeg har mulighet til å passe kjæledyr hjemme hos deg (foretrekkes) eller hjemme hos meg dersom det er ønskelig. Men vi har selv 3 katter og en hund hjemme, så hvis det er katt eller mindre dyr vil det få et eget rom under oppholdet utenfor kontakt med våre dyr. Jeg har tidligere vært fosterhjem for blant annet Dyrebeskyttelsen og Kattehjelpens Pusetaxi over flere år og kan ordne referanser hvis ønskelig. Jeg har også erfaring med medisinering av dyr og kan ordne det også. Min samboer og jeg kan stille opp som passere på kort tid, både midlertidig og fast.

Min datter Eira på 11 ønsker å passe en ponni som trenger stell og kos men ikke så mye trening. Hun har ridd ukentlig i seks år, men vi er ikke på utkikk etter forponni foreløpig. Ponnien må befinne seg i Fredrikstad eller rett i nærheten. Hun ønsker også å kunne hjelpe til med å lufte og kose med en hund som trenger selskap. Dette må være I nærheten av oss, vi bor på Glombo på Kråkerøy.

Hei, jeg er en jente på 18 år som ønsker å passe din hund. Jeg bor hjemme med min bror, far og mor. Pluss en liten asosial katt. Jeg har aldri hatt hund selv men jeg har venner som eier hund, så jeg har litt erfaring med hund.

Hei, jeg heter Bente og er en pensjonist som er svært glad i hunder og har hatt to små hunder selv i til sammen 24 år. Jeg kan gå turer med din lille venn, underholde og leke mens du er på jobb eller har vansker med å gå ut hver dag av ulike grunner. Jeg er presis og pålitelig, har gode referanser, og kan med glede ha dette oppdraget i flere år fremover.

Hei! Har du ikke anledning til å tilbringe nok tid med hunden din? Blir ikke turene så lange som du skulle ha ønsket? Jeg jobber hjemmefra (uavhengig av korona) og kan være med hunden store deler av døgnet – elsker å gå lange turer i Oslo-marka. Bor på Torshov, hvor det er et supertrivelig hundemiljø i parken. Perfekt for lek og sosialisering! Jeg ønsker å passe en hund i kortere eller lengre perioder da jeg ikke er klar for å skaffe meg min egen. Erfaring: Har hatt portugisiske vannhunder i familien og vært avlaster for en flat-coated retriever. :)

Mitt navn er Eirik og jeg er 26 år. Jeg er kjempeglad i dyr og har vært rundt dem hele livet. Er helt vandt til å være rundt hunder, katter, fisk og gnagere. Har også noe erfaring med hest. Jeg er både energisk og leken og jeg veit også hvordan jeg skal oppføre meg rolig og ufarlig rundt dyr som er nervøse rundt fremmede. Jeg er i god fysisk form så jeg f.eks ta med hunder på skikkelige treningsturer.

Familie med barn på 9 og 11 år, ønsker å passe en liten og koselig hund. Må kunne være hjemme alene på dagtid (ca kl 8-14) og tørr.

Jente på 24 år som er veldig glad i dyr. Bor alene på Majorstuen, savner dyr i livet mitt men har ikke tid for en helt selv på fulltid, da jeg studerer. Hadde trengt litt ektrapenger også. Har lov med dyr i leiligheten min. Mest erfaring med hund å katt.

Jeg er en snart 21 år gammel kvinne som bor i Oslo. Jeg har en hund som bor hjemme i Bergen sammen med min mor. Jeg er veldig vandt til hunder og virkelig elsker hunder. Jeg er an av de som stopper opp på gaten og sier "awwwwwee" når en hund går forbi.

Mitt navn er Kaja og er 21år. Har nylig flyttet til Nydalen sammen med min kjæreste Mikkel. Jeg er oppvokst med dyr og har fått mulighet til å oppdra, stelle og behandle mange forskjellige hunderaser. Jeg er en aktiv person som elsker å jogge, og utforske norsk natur. Det er mye selskap i hunder, og jeg ser på dyreverdenen som en hobby. Om du har noen spørsmål eller ønsker mer info, så ta gjerne kontakt på hvilken som helst måte som passer deg. Jeg er fleksibel og er stort sett alltid tilgjengelig. La oss få din hund til å føle seg hjemme og i trygge hender som at den skulle vært hos deg.

Heii! Jeg er ei jente fra Lillehammer som vil passe på dyr men mest hunder! Jeg elsker de og de elsker meg! Jeg har selv en huns som elsker å kose og lange joggeturer! Jeg vil bli veterinær så det er gøy å bli kjent med de forskjellige hunderasene og hvordan de er! Jeg håper jeg kan passe eller lufte hunden deres! Det er bare å kontakte meg!NR. 92546381