Snill og kosete kanin. Gammel, men har mye fart i kroppen ennå. "Lyder" navnet Pondus
Vi har to marsvingutter. Fluffy har langt hår og er mest nysgjerrig. Mens Rocky er den mer sky av de to. Begge elsker gulerøtter, agurk og fersk gress. Men deilig høy og marsvinfôr er heller ikke å forakte. De syns kos er deilig, men er ikke så aktive ute. De deler bur og koser seg sammen. Det kan være hyl og kose snakk. Vi kan kjøre buret med dyrene hjem til deg og hente de. Betaler selvsagt for pass. Tar med spon, mat og C-vitamin.
Timmi og Picasso bor i samme bur og er glad i musikk. De krever lite stell, bare vann og mat en gang om dagen. T og P er veldig glad i selskap og sover med teppe over buret, så de er stille om natten.
Vi har en søt, tam hetterotte som ikke biter og er veldig koset.
tam, søt hetterott som ikke biter. Den elsker kos og oppmerksomhet.
Vi har ett lite bortskjemt gullhamster som vi er veldig glad i. Vi skal litt på farten i sommer og trenger pass av Speedey. Han liker å springe i ballen sin og bli kost med
Te og Toddy er to kastrerte brødre som er blanding av Dvergvedder og Løvehode. De bor ute i hagen i et stort bur med luftegård hele året. De var to år gamle da jeg overtok dem for ett år siden.
2 marsvinbrødre. Ikke så tamme, men veldig kontaktsøkende når det varsles om mat og godbiter :). Én lar seg lett bære, den andre er litt mer motvillig. Trives best på rolig plass.
hei vi har 2undulater som skal passes på i ferien
Marsvin som nettopp har blit alene etter å ha vært i søskenflokk hele sitt liv, trenger kontakt med mennesker og kjærlig stell!
Vrang og bestemt dame. Litt mindre enn sin søster fra samme kull, som hun bor med. Elsker å se på tvskjermen når vi ser på film
Vrang og bestemt dame. Litt mindre enn sin søster fra samme kull, som hun bor med. Elsker å se på tvskjermen når vi ser på film
Jente. Elsker kos. Ene kloen er litt rar etter den ble kappet av som liten, men hun har ingen mén av det. Liker å legge seg rett ut og bare slappe av.
Ei skikkelig kosejente. Begynner å bli gammel og det merkes. Har litt dårligere syn og dårligere hørsel, men elsker kos og skravler som en foss. Hun hater å klippe klør, men det er ikke noe stress å gjøre det. Hun skriker litt for å si ifra at det kan gjøre vondt. Hun virker veldig tynn, men hun er sjekket og alt er i orden.
jente. Har to barn. Litt småtjukk så hun har gått på diett.
Har noen finker og en grå jako hun er tam