Det er helt gratis å være med! Opprett konto nå Er du allerede medlem: .

Finn et dyr å passe

Vis stort kart
Bilde av

Kokos

korsvoll

Katt

Fin og leken katt som er mye ute.

Spesielle ønsker
Søker pass fra 09.06.19-13.08.18. Katten kan bo hjemme, men trenger tilsyn hver 2-3 dag.

Bilde av

Elvis

Wistingsvei 23

Katt
Blandingsrase

Elvis er veldig glad i mat!!! Ellers er han som kattunger flest, leken og kosete. Men han liker ikke å bli klappet på hodet,men liker å bli klødd bak øret

Spesielle ønsker
Trenger noen som kan komme innom for å gi mat og kos når jeg er på studiesamling.

Bilde av

Juno

Wistingsvei 23

Katt
Blandingsrase

Juno er supersøt og kosete. Vil gjerne bli bært og maler masse

Spesielle ønsker
Trenger at noen kommer innom for å gi mat og kos når jeg er på studiesamling.

Bilde av

Leoni

Lovéns gata 3, Charlottenberg

Katt
Bengalkatt

Sosial, leken, selskapssyk, kosete (når hun selv vil). Vant til å gå inn og ut katteluken sin.

Spesielle ønsker
18.februar-6. Mars

Bilde av

Leoni

Lovéns gata 3, Charlottenberg

Katt
Bengalkatt

Leoni er en Bengal katt. Bengal katter er jo veldig spesielle, og har sin sære væremåte. Hun er veldig sosial, liker å ha noen rundt seg. Hun elsker å leke. Har katteluke og vant til å gå inn og ut. Hun kam virke skvetten, men er kun slik av natur. Nydelig og morsom.

Spesielle ønsker
Ønsker pass fra 18.feb-6.mars 2019

Bilde av

Eika

Vardeveien 159

Katt
Britisk korthår

Skjønneste kattunge på 6 mnd, glad i mennesker og barn, andre hunder og katter, stueren, leken, liker å male, glad i mat. Innekatt. Sterilisert.

Spesielle ønsker
Søker feriepass i uke 20.

Bilde av

Panda og Baby

Stølstunet 44 H Stavanger

Katt
Norsk skogkatt

Vi har to søsken katter. En han og en hun katter. Kattene våre er sterilisert og vaksinert. De er rolige og snille liker kos(når de vil) biter ikke klorer ikke.

Spesielle ønsker
Søker feriepass fra slutten av juni til slutten av juli.

Bilde av

Frankie

Gabelsgt. 4b

Katt
Blandingsrase

Frankie er voksen innekatt og ganske avslappet :-)

Spesielle ønsker
Søker feriepass over jul fra 19.des til 30.des

Bilde av

Ani

Frøbergvegen 47

Katt

I motsetning til broren Obi, er Ani ganske sjenert og tar en stund før hun blir vant med nye personer, så det kan hende hun oppfører seg rart og holder seg unna folk, men det er vanlig. Ani bør også holdes under oppsyn, og bør ikke slippes ut. Hun er ukastrert.

Spesielle ønsker
Søker feriepass fra midten av Desember til starten av Januar

Bilde av

Obi

Frøbergvegen 47

Katt

Obi er en veldig leken og sosial kattunge, han og søsteren Ani leker mye sammen og trives med hverandre. Han er litt rotete og bør holdes under oppsyn. Obi er ukastrert og bør ikke slippes ut enda.

Spesielle ønsker
Søker feriepass fra midten av Desember til starten av Januar

Bilde av

Mochi

2072 Dal

Katt
Huskatt

Typisk kattunge, masse energi :) Hvis du leker med han er han din beste venn ^__^


Bilde av

Loke

2072 Dal

Katt
Huskatt

Glad i mennesker og kos :)


Bilde av

Ezra

0177 Oslo

Katt

Ezra er en 1 år gammel jentepus som er litt diva, men veldig snill og god.


Bilde av

Luna

Steinkleiva 11

Katt
Blandingsrase

Leken kosete katt trenger et fang og litt mat en gang om dagen når vi av og til er borte på tur


Bilde av

Luna

Steinkleiva 11

Katt
Blandingsrase

Leken kosete katt som trenger et fang når vi av og til er på tur.

Spesielle ønsker
Leken kosete katt

Bilde av

Chilly

Kristiansand

Katt
Norsk skogkatt

Nydelig grå langhåret skogskatt .


Bilde av

Hector

Skøyen

Katt
Ragdoll

Katten min Hector er en kastrert hannkatt. Han er kosete og leken, og liker oppmerksomhet. Han er innekatt, men er ofte på luftetur. Helst noen minutter hver kveld i bånd. Han går fint sammen med hunder og andre snille katter. Han er veldig renslig, men røyter litt i perioder. Han er ikke så glad i små barn. Rasen er litt naiv, så han kan fort finne på å hoppe ned fra høye balkonger eller løpe etter biler om han ikke er i bånd. Ved kattepass vil han selvfølgelig få med seg alt han trenger av mat, toalett, leker osv. Han er også forsikret. Ved kattepass i lengre perioder er jeg villig til å betale for det, men i utgangspunktet ønsker jeg at kattepasser vil passe han uten betaling. Jeg kan også passe deres katt eller hund.


Bilde av

Casper

4044 Hafrsfjord Radiovegen 10

Katt
Huskatt

Our sweet little cat, named Casper, is a very charming and cuddly pet. He is easy going, friendly to kids and adults alike and he still likes to play and sleep a lot. At night he sleeps in his wardrobe and doesn't wake you up. Since we have had him he has always been using his litter box.

Spesielle ønsker
Søker feriepass 6.-14. Oktober

Bilde av

Billy

Myrerskogveien 21c

Katt
Birma

Billy er veldig sosial. Går i bena på oss og skal være med på det som skjer. Han er en ett år gammel, kastrert hannkatt. Er chippet, tatovert og har tatt de vaksinene han skal. Fortsatt veldig leken, litt rampete, veldig opptatt av mat, og ikke minst kosete. Billy er innekatt. Renslig.

Spesielle ønsker
Søker feriepass 5-6 dager i høstferien

Bilde av

Sigurd

Sandangersvingen 74

Katt
Blandingsrase

Sigurd er ein kastrert hannkatt på ca 1,5 år. Han er veldig glad i folk. Han er mykje ute når det er fint vær. Ellers liker han å tigge mat, sitte i pappesker eller leike med plast.